Ajánlatkérés
HÍREK, INFORMÁCIÓK
Az emberek modern, hőszigetelt garázskapura vágynak
Sokan kissé megfeledkeznek a ház legnagyobb nyílászárójáról amikor építkeznek vagy felújítanak. Pedig a garázskapu mind funkcionálisan, mind pedig strukturálisan képes befolyásolni a kész épületet.
ÁLLÁSAJÁNLATOK!!!
Nyílászáró szakkereskedés bővülése miatt keresünk Értékesítő kollégákat azonnali kezdéssel Budapestre a XXII. és a IV. kerületbe. ( nem kell ügyfeleket felkutatni, nem házalós álláslehetőség )
<< Hírarchívum >>
Üzleteink:
BUDAFOK
Telefon/Fax: 06-1-226-1131
Email: info@aronhaz.hu
Hírek, információk

ÁLLÁSAJÁNLATOK!!! Nyílászáró szakkereskedés bővülése miatt keresünk Értékesítő kollégákat azonnali kezdéssel Budapestre a XXII. és a IV. kerületbe. ( nem kell ügyfeleket felkutatni, nem házalós álláslehetőség )

Feladatok:
• vásárlók udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása
• árajánlatok elkészítése • rendelések leadása a beszállítók felé Elvárásaink:
• precizitás, pontosság, gyorsaság
• ápolt megjelenés
• min. középfokú végezettség
• MS Office magabiztos ismerete
• problémamegoldó képesség
• műszaki beállítottság

Amit kínálunk:
• stabil munkahely
• versenyképes fizetés ( fix alapbér+ jutalék )
• fiatalos környezet
• folyamatos csapatépítő rendezvények

Jelentkezni a mihalik.rita@aronhaz.hu e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Dinamikusan fejlődő nyílászáró szakkereskedés keres Nyílászáró Beépítőt azonnali kezdéssel Budapestre.
( 22.ker)
Egész évben tudunk munkát biztosítani!

Elvárások:
• szakmai tapasztalat
• megbízhatóság

• modern munkakörülmények
• jó kereseti lehetőség

Pontos, gyors, munkájára igényes szakembereket jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal a mihalik.rita@aronhaz.hu e-mail címre.